Téma: Příspěvky

Co bude dál v r.2022 ? Bude 12.ročník "10L700" ?

Hunča 11.02.2021
Vážení "Účastníci našeho zájezdu"..-:),
Budu moc rád, když se opět setkáme na "Lužkách", na již 11.ročníku..doražte v co nejhojnějším počtu, ať si to ještě spolu užijeme. Třeba už naposledy, třeba ne..To ukáže čas.
Děda Komárek ve slavném filmu "Na samotě u lesa" každý rok na podzim říkal, že na jaře už nezaseje, prodá kravku atd..-:).
Vyhrožuju tím samým, že už nebudu dávat energii do organizace tohoto závodu, i když je určitě velmi oblíbený, čehož si já osobně, ale samozřejmě celý náš organiz.tým, moc vážíme !!!
V čem je tedy problém?
Potřebuji za sebe sehnat nástupce, který akci t.zv.potáhne..toho nemám, z rodiny nepřichází nikdo v úvahu, i když ta skvěle pomáhá při nejrůznějších pracích při závodě, stejně tak naši další příbuzní, kteří se angažují...
Akce je celovíkendová a pokud se někdo z nich nemůže účastnit, vzniká značná potíž, jak a kým ho nahradit.
Značení skoro 110 km trasy je rovněž zcela na hraně, děláme to se Solňou od 1.ročníku, ve dvou, protože některé detaily tratě známe jen my 2, co jsme závod založili...Pokud by jeden z nás nemohl značit, další malér...Navíc vše se dělá těsně před startem, od středy do pátku, aby se minimalizovalo riziko zničení našich šipek a cedulí. Desky s kleštěma na exponované vrcholy se proto dodávají až těsně před 1.běžcem...
Těžko se mi (nám) také shání zázemí pro běžce a organiz.tým. Nejdříve byla h.U mlejna v Radvanci, poté 2 štace ve Sloupu, teď budeme zas 2.rokem U mlejna.
Akce je v hlavní turistické sezoně, kdy se upřednostňují týdenní pobyty návštěvníků, ale my obsadíme "jen" víkend...
Nechci se tu vymlouvat na Covid a pandemii, ale i ten debilní virus nám může závod výrazně omezit, příp.na poslední chvíli, kdy je vše již vyřízené a předplacené, zcela zrušit...
Nejsem z regionu Novoborska, na dálku se mi výrazně hůře shání nejrůznější povolení k akci, o každoročním boji s dotčenými Lesními správami ČR víte..Těžko se mi také hledají další sponzoři akce.
A na závěr ještě jedna věc - i já jsem se vrátil k aktivnímu běhání a bere mi to v přípravě spoustu času a energie.Letos chci v červenci doběhnout s báglem na zádech z Kel k Jadranu do Slovinska, cca.900km/11 dní a splnit si tak další klukovský sen..-:)...
Ještě poznámka k organizaci 10L - doména webu akce je předplacena do půlky ledna 22, případnému zájemci o organizaci tohoto závodu předám potřebné přihlaš.údaje a rád poskytnu celé dosavadní know how a zkušenosti, poskytnu mu vše podstatné, co, kdy a jak zařizovat..
Dál už to bude jen na něm, jak závod dál povede, co případně změní, vylepší..když bude chtít, klidně přijedu třeba na 1 obč.vypomáhat.
P.S. Moc si vážím a vždy jsem si vážil "mimorodinných"pomocníků při této akci. Ještě jednou DÍKY!!! Vy všichni jste dotáhli "10L700" do nejvyšších ultramaratonských pater..-:)

Poděkování

Ondra Švejda 12.08.2020
Také bych chtěl ještě jednou poděkovat všem, kdo se na závodu podíleli. Běžel jsem poprvé a bylo to opravdu super... Nejen organizace a závod, ale i ta atmosféra, no prostě všechno... :-))

Napsal jsem o mém nepovedeném výkonu i pár řádků, tak kdyby si chtěl někdo přečíst, tak zde: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1063604727368613&id=455175384878220

Odkaz na fotky ode mně

Martina Metelková 12.08.2020
Ahoj Hunčo,
ještě jednou díky za skvělý závod!
Tady máš odkaz na mé fotky, které jsem dala na rajče https://martinamet.rajce.idnes.cz/10L700_10._rocnik_2020/
Pokud bys měl nějaké další odkazy na fotky, tak mi je prosím pošli.
Měj se krásně a pozdravuj tvou úžasnou rodinku
Martina

Ještě jednou děkujeme za krásný společný víkend!

Petr Švanda 11.08.2020
Ahoj Martine,
posílám link na fotky z víkendu:
https://1bubobubo.rajce.idnes.cz/2020_08_08_10L700
Ještě jednou moc děkujeme za krásný společný víkend.
MSF, pozdravuj rodinu a užij si zbytek léta.
Petr

Dekuji, a držim palce do dalších ročníků

Štěpanka Vopatová 11.08.2020
Ahoj,
chtela bych jeste jednou podekovat za takovy zavod jako jsou Vase Lužky, krasna a pratelska atmosfera, jsem rada, ze jsem se zucastnila a štastna, ze jsem dobehla. Dekuji, a držim palce do dalších ročníků :-)
Štěpánka

naše Lužky

Hunča 11.08.2020
....vždy jsem dojatý při vyhlašování akce v neděli po 15.hodině, Moc si to vychutnávám, je to odměna pro všechny z nás. Mám skvělou rodinu a příbuzenstvo, umí pomoci po celý víkend, ktomu další tým nadšených lidiček, který pomáhá na občerstvovačkách atd..a výkony našich běžkyň a běžců? "Klobouk dolů" před všemi..!!! Letos to bylo opravdu horké a pekelné Ultra, ještě teď, 2 dny po závodě jsem rozpálenej jak kamna..-:)
Děkuji naprosto všem na jubilejním 10.ročníku, vč.těch, kteří závod nedokončili, prostě příště jim to vyjde u nás už líp..-:)
Vaši Hunča a Solňa

Co tě nezabije, to tě posílí!

Ivan K. 10.08.2020
Heslo, které na letošní Lužky sedlo. Tohle počasí fakt nemusím. Zvolené tempo v tropickém horku mě dostalo na Jedlové do kolen...ani pivko moc nepomohlo :b Už v tu dobu jsem věděl, že bude zle, ale tak nějak jsem věřil, že když uberu, tak se to nějak srovná....až na pár pasáží, teda moc ne. V Krompachu bylo nejhůře. A to mě čekal závěrečný bonbónek - Hvozd. Jako pes v posledním tažení jsem ležel na prkně a pokoušel se o návrat do života s úmyslem dál neběžet. V tom okamžiku po pár otázkách, zda-li něco nechci, Hunča směrem ke mně zahučí něco v tom smyslu, jako že to ještě půjde a že to dorazím.... :o ...Zhruba po deseti minutách se mi trochu ulevilo. Řekl jsem si, no tak tedy jo....nějak to dotlačím. To se nakonec povedlo a přes přísahu, že v neděli ani náhodou druhou etapu nepoběžím, jsem těch deset sedmistovek zmáknul.
Chtěl bych poděkovat celému realizačnímu týmu za jejich práci a úsilí, za nádhernou přátelskou atmosféru, pro kterou se rád každý bude vracet.
Už teď se těším na další ročník....a snad nás počasí nevypeče :))

Díky za krásný závod

Petr Š. 10.08.2020
Ahoj Hunčo a všichni kdo se podíleli na zabezpečení letošního závodu 10L700. I když bylo letos abnormální horko občerstvovací týmy byly neuvěřitelně pozitivní a nápomocní s tím, aby běžcům a běžkyním pomohli těžký závod po oba dny dokončit . Díky všem od prezence, přes značení a občerstvovačky až po cílové zpracování výsledků a diplomů za to, že jste nám běžcům věnovali svůj drahocenný čas. Atmosféra závod byla opět parádní a už se těším na další ročník. Z víkendových zážitků v Lužkách budu zase nějaký čas čerpat energii. Ještě jednou díky :-)

O víkendu se chystá 10. ročník závodu 10 lužických sedmistovek

Českolipský Deník.CZ 09.08.2020
https://ceskolipsky.denik.cz/ctenar-reporter/o-vikendu-se-chysta-10-rocnik-zavodu-10-luzickych-sedmistovek-20200806.html

Re: O víkendu se chystá 10. ročník závodu 10 lužických sedmistovek

Jirka 09.08.2020
Jako vždy - perfektně připravený závod s výbornou atmosférou
J
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Martin Hunčovský spoluorganizátor projektu Adresa: Kly 312, 277 41 Kly Telefon: (+420) 731 068 012 martin.huncovsky@quick.cz